12
اردیبهشت

نقد و تحلیل آنلاین وبلاگ شما

  با سلام خدمت وبلاگ نویسان گرامی شاید بخاطر داشته باشید سال قبل نقد و تحلیل تعدادی از وبلاگ ها به صورت هفتگی انجام گرفت. این نقدها به منظور رفع مشکلات و نقاط ضعف وبلاگ ها و همچنین استمرار نقاط قوت و فعالیت های مثبت مدیران وبلاگ ها اجرا می شد. در سری… بیشتر »

free b2evolution skin
31
مرداد

نقد و تحلیل وبلاگ مرغ باغ ملکوت

در نقد و تحلیل این هفته به وبلاگ " مرغ باغ ملکوت" پرداخته ایم و مواردی از قبیل: تعداد و کیفیت مطالب، نمودار فعالیت وبلاگ، آمار بازدید، سرعت وبلاگ و ... بررسی شده است. کاربران گرامی می توانند هرگونه انتقاد، پیشنهادی در مورد وبلاگ " مرغ باغ ملکوت" دارند،… بیشتر »

free b2evolution skin
25
مرداد

نقد و تحلیل وبلاگ کهف

در نقد و تحلیل این هفته به وبلاگ "کهف" پرداخته ایم و مواردی از قبیل: تعداد و کیفیت مطالب، نمودار فعالیت وبلاگ، آمار بازدید، سرعت وبلاگ و ... بررسی شده است. کاربران گرامی می توانند هرگونه انتقاد، پیشنهادی در مورد وبلاگ "کهف" دارند، در بخش نظرات این مطلب… بیشتر »

free b2evolution skin
15
تیر

نقد وبلاگ مدرسه علمیه نرجس خاتون شاهین شهر

در نقد و تحلیل این هفته به وبلاگ "مدرسه علمیه نرجس خاتون شاهین شهر" پرداخته ایم و مواردی از قبیل: تعداد و کیفیت مطالب، نمودار فعالیت وبلاگ، آمار بازدید، سرعت وبلاگ و ... بررسی شده است. کاربران گرامی می توانند هرگونه انتقاد، پیشنهادی در مورد وبلاگ "مدرسه… بیشتر »

free b2evolution skin
7
تیر

فراخوان نقد و تحلیل وبلاگ ها

بسم الله الرحمن الرحیم   همانگونه که اطلاع دارید، تعدادی از وبلاگ های فعال سامانه، ضمن مصاحبه، نقد و تحلیلی نیز از عملکرد وبلاگ آن ها بعمل آمده که لیست آن در این لینک قابل مشاهده است. در نقد و تحلیل وبلاگ ها، یک کاربر با نقاط ضعف و قوت وبلاگ خود آش… بیشتر »

free b2evolution skin