8
مهر

همایش فعالان فضای مجازی از دید کاربران!

فضای به وجود آمده در سطح جهانی، میدان جنگ تمام عیار است و رزمندگان این عرصه باید شناخت دقیقی از ابزار و سلاح های لازم داشته باشند تا بتوانند به دفاع از حریم دین بپردازند. آیت الله نوری همدانی/ 7 مهر 1395   بیشتر »

free b2evolution skin
23
فروردین

آمار شرکت کنندگان فراخوان ایام فاطمیه

ردیف عنوان وبلاگ شرکت کننده محور اول محور دوم محور سوم محور چهارم محور پنجم مجموع 1 مرکز تخصصی تفسیر و علوم قرآن 68 1 - - 1 70 2 مدافع حرم - 14 5 16 31 66 3 نرجس خاتون شاهین شهر - 60 - 15… بیشتر »

free b2evolution skin
9
آذر

نقد و بررسی وبلاگ "اندکی صبر..فرج نزدیک است"

نقاط قوت: - عمر وبلاگ: از خرداد سال 90 تاکنون - پرداختن به موضوعات خبری مدرسه و مرکز و اطلاع رسانی دقیق - درج لیستی از آخرین مطالب وبلاگ در نوار کناری با عنوان "لینکدونی" - درج لیستی از سایت ها و وبلاگ های مفید در نوار کناری با عنوان "پیوندها" - پرداختن… بیشتر »

free b2evolution skin
25
مهر

ختم آنلاین زیارت عاشورا

با سلام فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین( ع) را به همه عاشقان و مریدان آن حضرت تسلیت عرض می نماییم. ضمن آرزوی قبولی عزاداری‌ها‌ی شما، طرح ختم آنلاین زیارت عاشورا را با همکاری عزیزان اجرا می نمائیم.  نحوه شرکت… بیشتر »

free b2evolution skin
27
اسفند

نقد و تحلیل وبلاگ "مطهر"

  در نقد و تحلیل این هفته به وبلاگ "مطهر" پرداخته ایم و مواردی از قبیل: تعداد و کیفیت مطالب، نمودار فعالیت وبلاگ، آمار بازدید، سرعت وبلاگ و ... بررسی شده است. کاربران گرامی می توانند هرگونه انتقاد، پیشنهادی در مورد وبلاگ "مطهر" دارند، در بخش نظرات این… بیشتر »

free b2evolution skin