16
مهر

آمار و برگزیدگان فراخوان «كلمة الحق»

شهادت امام جعفرصادق (علیه السلام)

با سلام و تشکر از کاربران محترم و تلاش ارزشمند در جهت شرکت در فراخوان «کلمه الحق» آمار و برگزیدگان فراخوان به همراه چند نکته تقدیم می گردد:

* برای موفقیت در یک فراخوان اطلاعیه و شرایط را به دقت مطالعه فرماییدکه سهوا فرصت ها از دست نرود.

* هدف از اجرای این فراخوان تمرین جهت آغاز تعامل با سایر وبلاگ نویسان و فعالان فرهنگی فضای مجازی بود. همانطور که مشاهده فرمودید، نوع محتوا( تصویر، دل نوشته و…) و کیفیت محتوا(تولیدی با مضامین بلند)، شیوه تعامل و ظاهر مطالب از جمله عوامل موفقیت در تعاملی حقیقی است.

* توجه داشته باشید در مراحل ابتدایی تعامل باید سراغ وبلاگ هایی که تقریبا در سطح وبلاگ شما هستند بروید و برای افزایش و گسترش تعامل با وبلاگ ها و سایت های برند باید محتوا و سطح کار خود را ارتقا بخشید.

* هر وبلاگی حتی برخی وبلاگ هایی که از وبلاگ های سامانه ضعیف تر هستند مطالب و لینک شما را نپذیرفتند. در حالی که کاربران ما بدون هیچ دقتی هر مطلبی را از هر وبلاگ و کانال و… باز نشر می کنند. پس سعی داشته باشیم حتی اگر به جای تولید محتوا به بازنشر مطالب دیگران می پردازیم در گزینش محتوا و اعتبار مرجع اینترنتی آن دقت بیشتری داشته باشیم.

* برای موفقیت علاوه بر دقت در محتوا و تولید نیازمند تعامل مناسب با دیگر فعالان فضای مجازی هستیم.

*تلاش شما ستودنی است و کاربران شرکت کننده با شرکت و حمایت از این فراخوان، حرکت خود به سمت اهداف و همت های بلندتر را آغاز نموده اندو ان شاء الله آتش به اختیار آنها مقبول درگاه حق باشد.

 

...

ردیف نام شرکت کننده  مطلب بازنشر سایر توضیحات نتیجه
1  سیده مهتا میر احمدی 1  7  مطلب تولیدی/ بازنشرها غالبا در وبلاگ های شخصی  و انجمن ها است -
 2  راضیه میرزایی سردره 3  -  تولیدی نیست/ لینکی از بازنشر مطالب درج شده وبلاگ ارسال نشده است. -
 3  عاطفه اسلامی 2  7  تولیدی/ یکی از باز نشرها وبلاگ شخصی است/یکی از لینک ها مشکل دارد -
 4  زکیه مصباحی کوزه کنان 1  7  تولیدی/ محتوا مناسب/یکی از بازنشرها اشکال دارد برگزیده
 5  صفیه میر جلیلی 1  1  تولیدی نیست/ با وبلاگ داخل سامانه تبادل و باز نشر انجام شده است.  -
 6  ریحانه سلیمانی  -  -  با شش وبلاگ خارج از سامانه فقط تبادل لینک داشته اند/عدم تولید محتوا  -
 7  فاطمه محترم گورچین قلعه 1  -  ضمن پیگیری لینکی از بازنشرها ارسال نشده است.  -
 8  شهره محمدی هویه  -  12  مطلب مرتبطی با موضوع فراخوان در لینک بازنشرهای ارسالی مشاهده نشد.  -
 9  مرضیه عبادی 1  2 تولیدی/ محتوا مناسب/ یکی از بازنشرها اشکال دارد/ بازنشر در انجمن است -
10 نرجس خاتون محمدی 1 1 تولیدی -
11  بی بی فاطمه پارسیان 5  10 عکس نوشته/ یکی از کانال ها بیش از 4000 عضو دارد. برگزیده

 

اشتراک گذاری این مطلب!

free b2evolution skin

7 نظر

آراي كاربران براي اين مطلب
5 ستاره:
 
(2)
4 ستاره:
 
(0)
3 ستاره:
 
(0)
2 ستاره:
 
(0)
1 ستاره:
 
(0)
2 رأی
ميانگين آراي اين مطلب:
5.0 stars
(5.0)
نظر از: عبدالملكي [عضو] 

تبریک به برگزیدگان
ان شاالله موفق باشید

1396/07/23 @ 11:03
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

مدیر وبلاگ تسنیمی از جنت یار
با سلام و احترام
از حضور و نظر بزرگوارانه و ارزشمند شما متشکریم.
حقیقتا پیگیر علت عدم فعالیت شما بودیم ولی به علت عدم ثبت شماره همراه به سرکار دسترسی نداشتیم. امیدوارم کاستی های مجموعه را نادیده بگیرید و به جمع دوستان برگردید.
همیشه موفق و سربلند باشید.

1396/07/20 @ 22:25
نظر از: تسنیم [عضو] 

سلام
طرح واقعا بکری بود و اگر اهداف بدرستی فهمیده میشد قطعا در شکوفایی شبکه موثر بود
عمیقا اطلاع دارم دوستان بسیاری که سالهاست در خارج از سامانه تبادل لینک با ایشان دارم با این شبکه آشنایی ندارند علت عدم آشنایی خود طلاب با کارکرد شبکه و تاثیر بمباران تبلیغاتی تولید محتوا در فضای مجازی است بعضی از دوستان حتی خیلی وقت بروز نبودند اما این مطلب سبب بروز رسانی وبلاگ ایشان شد و در سایر وبلاگهای بنده کامنت داشتم که حس خوبی داشته است ما ختی می توانستیم در آپارات و در کانالهایی که در سایتهای پر رفت و آمد هست تبلیغی هدفمند داشته باشیم و .. خیلی پیشنهادهای دیگر اما روحیه صادقانه بنده را قطعا عوامل شبکه می شناسند عادت به کتمان مطلبی که فهمیده ام نیستم و نپاقص را علنی میگویم تا اینکه نگفتن تجربه ام موحب شود کار شبکه اگر مسیر صحیحی ندارد روبه عقب تر باشد … درهمین طرح دوستان بنده از وبلاگنویسهای بلاگفا و پرشین و .. کامنت گذاشتند بعد شما کسانی آمده اندو خواسته اند لینکشان را بگذاریم و ناراخت شده بودند که بدون رعایت حریم وبلاگنویسی و قواعد تبادل لینک و قواعد معاشرت فضای مجازی به موازات بنده که سالهاست با ایشان در مکاتبه هستم و مورد اعتماد دوستان با طرز نامطلوبی چنین درخواستیداشته اند و آن موقع بنده نگفتم اما حقیقتا برای ما که دومین همایش فعالان مجازی را داشتیم این مسائل رعایتشان محرز باید باشد …غرض این طرح از نظر بنده درنگاه کوتاه مدت آغاز آشنایی و معارفه کوثربلاگ در مجموعه سایتهای وبلاگنویسی کشور بود و اما در نکاه کلان ورود پر قدرت تفکر دینی در سطح بین الملل و تاثیرگذاری گفتمان دینی بودکه حالا نه این که بد شده باشد اما نیاز به کار بیشتر وبلاگنویسان هست بنده روز گذشته به حسب عادت علی رغم تعطیلی وبلاگم سامانه را می دیدم با مطلبی در بروز شده های کوثربلاگ مواجه شدم که حیرت کردم مطلب فقط یک الهی العفو و یک مطلب دیگر به همین شکل تک سیلابی بدون حتی یک خط تولید متن و .. این خوب نیست ..
به هر تقدیر بنده دیگر فعالیتی ندارم اما لازم دیدم در کنار انتقاد و .. از زیبایی طرح تشکرکنم که موجب انس با دوستان سابق گردید و اجازه عرض ادب به محضر امام صادق علیه السلام شد
در پناه امیرالمومنین

1396/07/18 @ 23:56
نظر از: حوزه علمیه الزهرا(س) گلدشت [عضو] 

تبریک به برگزیدگان

نکته ظریفی در مورد باز نشر مطالب فرموده بودید تشکر

1396/07/16 @ 23:24
نظر از: مدرسه امام جعفر صادق (ع) شاهرود [عضو] 
5 stars

سلام علیکم
به همه بزرگواران که دغدغه دین و تعامل برای ارتباط تأثیر کذار در سایر قشرها می باشند، تبریک می گوییم. چرا که راز موفقیت در طلبگی، توانایی برقراری ارتباط در فضای حقیقی و مجازی ست. موفقیتهایتان روزافزون.
خود من به شخصه در زمینه تولید محتوا با سوالات متعدد مواجهه هستم، امیدوارم روزی برسد که طلبه های جوان، پر انرژی، خلاق، دغدغه مند و با استعداد ما، تولیدگران قوی محتوا در سطح بین المللی باشند و این روز بسیار به ما نزدیک است.

1396/07/16 @ 20:47
نظر از: سیده مهتا میراحمدی [عضو] 

چقدر حرص خوردم سر این فراخوان :) مبارکه برگزیده ها

1396/07/16 @ 15:16
نظر از: لبخندها وگریه های یک طلبه [عضو] 
5 stars

سلام علیکم
همین که گام کوچکی براي معرفی کوثربلاگ برداشته ام سپاس می گویم خداوند را.
ان شاءالله برای شناساندن کوثربلاگ، گام های بلندتری خواهم برداشت.
به دوستان خوبم تبریک عرض می کنم.
یا علی علیه السلام

1396/07/16 @ 15:00


فرم در حال بارگذاری ...

6
مهر

فراخوان «یاوران حسینی» به مناسبت ماه محرم

در مباحث مربوط به عاشورا، سه بحثِ عمده وجود دارد:

يکي بحث علل و انگيزه هاي قيام امام حسين عليه السّلام است، که چرا امام حسين قيام کرد؛ يعني تحليل ديني و علمي و سياسي اين قيام. … 
بحث دوم، بحث درس هاي عاشوراست که يک بحث زنده و جاودانه و هميشگي است و مخصوص زمان معيّني نيست. درس عاشورا، درس فداکاري و دينداري و شجاعت و مواسات و درس قيام لله و درس محبّت و عشق است. …

بحث سوم، درباره ي عبرتهاي عاشوراست … بحث عبرتهاي عاشورا مخصوص زماني است که اسلام حاکميت داشته باشد. حداقل اين است که بگوييم عمده اين بحث، مخصوص به اين زمان است؛ يعني زمان ما و کشور ما، که عبرت بگيريم. مقام معظم رهبری

 فراخوان «یاوران حسینی»

مشارکت در نشر معارف اسلامی در فضای مجازی

محور فراخوان:

                                                  فرهنگ  و سبک زندگی عاشورایی با تکیه بر زندگی نامه شهدای کربلا 

                                            

شیوه مشارکت:

                                 درج مطالب ارزشمند، مستند، تولیدی و شایسته متناسب با محور فراخوان در وبلاگ

                                  ارسال لینک مطالب به صورت یک نظر از طریق نظرات

تاریخ مشارکت:

                                     6 مهر ماه 1396 (7 محرم الحرام 1439) تا 28 مهرماه 1396 (پایان محرم 1439)

اشتراک گذاری این مطلب!

free b2evolution skin

106 نظر

آراي كاربران براي اين مطلب
5 ستاره:
 
(29)
4 ستاره:
 
(2)
3 ستاره:
 
(1)
2 ستاره:
 
(0)
1 ستاره:
 
(1)
33 رأی
ميانگين آراي اين مطلب:
4.8 stars
(4.8)

1 3

نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

کاربر رحیمی
با سلام و احترام
جهت شرکت در فراخوان لازم است لینک مطالب خود را ارسال فرمایید. برای آشنایی با شیوه دسترسی به لینک مطلب ، لینک ذیل را مطالعه فرمایید.
موفق باشید.
————-
http://talabe-nevesht.kowsarblog.ir/amuzesh-link

1396/07/27 @ 21:43
نظر از: زهره رحیمی بیاضی [عضو] 
5 stars

Rahimi:
اثرات بی نظیر خواندن زیارت عاشورا
فواید خواندن زیارت عاشورا روایاتی است از جمله این‌که آمده است: در نجم ثاقب در ذیل حکایت تشرف جناب حاج سید احمد رشتی به ملاقات امام عصر ارواحنا فداه در سفر حج و فرمایش آن حضرت به او که چرا شما عاشورا نمی‌خوانید عاشورا عاشورا عاشورا .
شیخ ما ثقه الاسلام نوری رحمه الله فرموده: اما زیارت عاشورا پس در فضل و مقام آن بس که از سنخ سایر زیارات نیست که به ظاهر از انشای و املای معصومی باشد هر چند که از قلوب مطهره ایشان چیزی جز آن‌چه از عالم بالا به آن‌جا رسد بیرون نیاید بلکه از سنخ احادیث قدسیه است که به همین ترتیب از زیارت و لعن و سلام و دعا از حضرت احدیت جلت عظمته به جبرئیل امین و از او به خاتم النبیین صلی الله علیه و آله رسیده و به حسب تجربه مداومت به آن در چهل روز یا کمتر در قضای حاجات و نیل مقاصد و دفع اعادی بی‌نظیر و لکن احسن فواید آن که از مواظبت آن به دست آمده فایده ای است که در کتاب دارالسلام ذکر کردم و اجمال آن ‌که ثقه صالح متقی حاج ملا حسن یزدی که از نیکان مجاورین نجف اشرف است و پیوسته مشغول عبادت و زیارت نقل کرد.

زیارت عاشورا
مداومت در خواندن زیارت عاشورا
شهید بزرگوار دستغیب نوشته: فقیه زاهد عادل مرحوم شیخ جواد بن شیخ مشکور عرب که یکی از اجله علماءو فقهاء نجف اشرف بوده، در شب 26 صفر 1336در نجف اشرف ملک الموت را در خواب می‌بیند پس از سلام از او می‌پرسد از کجا می آئی؟ عزرائیل می‌فرماید: از شیراز، رفتم روح میرزا ابراهیم محلاتی را قبض کردم ، عرض می‌کند: روح میرزا ابراهیم در عالم برزخ چه حالی دارد؟
می‌فرماید: خیلی خوب، در بهترین باغهای عالم برزخ است و خداوند هزار فرشته را برای خدمتگزاری او معین کرده، سؤال کرده: چه عملی انجام داده که به این مقام رسیده؟ آیا به خاطرمقام علمی و تدریس و تربیت شاگرد ؟ فرموده: نه، پرسیده: به خاطر نماز جماعت و رساندن احکام به مردم ؟ فرموده: نه، سؤال کرده: پس برای چه؟ فرموده: برای خواندن زیارت عاشورا، چون محلاتی در سی سال آخر عمرش زیارت عاشورا را ترک نکرده و هر روزی که به سبب بیماری و یا امر دیگری که نمی‌توانسته بخواند نایب می‌گرفته است .
شیخ از خواب بیدار می‌شود و فردای آن شب به منزل آیت الله میرزا محمد تقی شیرازی می‌رود و خواب خود را برای ایشان نقل می‌کند ، مرحوم میرزا محمد تقی گریه می‌کند، از ایشان سؤال می‌کنند چرا گریه می‌کنند؟ می‌فرماید: محلاتی از دنیا رفت !و او استوانهً فقر بود! می‌گویند: شیخ خوابی دیده معلوم نیست واقعیت داشته باشد، میرزا می‌فرماید: آری خواب است؛ اما خواب شیخ مشکور است! نه فردی عادی! فردای آن روز تلگراف فوت محلاتی به نجف مخابره می‌شود و صدق خواب شیخ مشکور آشکار می‌گردد.

زیارت امام حسین علیه‌السلام از نگاه معصومان(علیهم السلام)
امام باقر علیه‌السلام :
«اگر مردم می‌دانستند در زیارت مزار امام حسین علیه‌السلام چه فضیلتی است، از شوق آن می‌مردند».
امام صادق (ع) : «هر کس دوست دارد روز قیامت، بر سر سفره‌های نور بنشیند، باید از زائران امام حسین علیه‌السلام باشد». امام صادق (ع)به صفوان می‌فرمایند: زیارت عاشورا را بخوان و از آن مواظبت کن ، به درستی که من چند چیز برای خواننده آن تضمین می‌کنم : 1- زیارتش قبول شود. 2- سعی و کوشش او مشکور باشد. 3- حاجات او هر چه باشد از طرف خداوند بزرگ برآورده شود و ناامید از درگاه خدا برنگردد
امام صادق علیه‌السلام :
«زیارت امام حسین علیه‌السلام را فرو نگذار که خدا عمرت را طولانی و روزی‌ات را زیاد می‌کند و زندگی باسعادت و مرگ با شهادت به تو خواهد بخشید».
امام صادق علیه‌السلام :
«زیارت قبر امام حسین علیه‌السلام ، از برترین اعمال است».
امام صادق علیه‌السلام :
«کسی که خدا خیرخواه او باشد، محبت حسین و شوق زیارتش را در دل او می‌اندازد».
امام رضا علیه‌السلام :
«روز شهادت حسین علیه‌السلام دیدگان ما را مجروح و اشک ما را روان ساخت».

سفارش امام صادق(علیه السلام)
امام صادق علیه السلام به صفوان می‌فرمایند:
زیارت عاشورا را بخوان و از آن مواظبت کن ، به درستی که من چند چیز برای خواننده آن تضمین می‌کنم :
1 - زیارتش قبول شود.
2 - سعی و کوشش او مشکور باشد.
3 - حاجات او هر چه باشد از طرف خداوند بزرگ برآورده شود

@akhavan563

1396/07/27 @ 20:16
نظر از: سیده مهتا میراحمدی [عضو] 
1396/07/27 @ 10:59
نظر از: مرکز تخصصی تفسیر شاهین شهر [عضو] 
5 stars

http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%B1
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D9%85%D9%87%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%B9%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%B0%DA%A9%D8%B1-%D8%AE%D8%AF%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%A7%D9%85%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%88%D9%81-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%AE%D9%88%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%AE%D8%AF%D8%A7
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%AC%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%B3%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%A8-%D9%86%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B4%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%B4%D8%B9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D9%82%D9%86%D8%A7%D8%B9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C
http://narjes-s3.kowsarblog.ir/%D8%B2%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C

1396/07/26 @ 21:11
نظر از: پژوهش حوزه علمیه الزهراء (س) ارومیه [عضو] 
1396/07/23 @ 12:03
نظر از: پژوهش حوزه علمیه الزهراء (س) ارومیه [عضو] 
1396/07/23 @ 12:01
نظر از: سیده مهتا میراحمدی [عضو] 

سلام شرمنده فراموش کردم در یک نظر دو مطلبم را بگذارم . معذرت می خواهم .

http://avareyehossein.kowsarblog.ir/%D9%82%D9%84%DA%A9%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7-%DA%A9%D8%B1%D8%A8%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

1396/07/22 @ 16:44
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

سلام و احترام
کاربران محترم ضمن تشکر از تلاش ارزشمند شما
لطفا مطابق اطلاعیه لینک مطالب خود را به صورت جمعی و در قالب یک نظر ارسال فرمایید
موفق باشید.

1396/07/21 @ 23:31
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

سلام و احترام
کاربران محترم ضمن تشکر از تلاش ارزشمند شما
لطفا مطابق اطلاعیه لینک مطالب خود را به صورت جمعی و در قالب یک نظر ارسال فرمایید
موفق باشید.

1396/07/14 @ 17:32
نظر از: فانوس [عضو] 
1396/07/14 @ 14:33

1 3

این مطلب 2 نظر منتظر بررسی دارد....


فرم در حال بارگذاری ...

1
مهر

آمار و برگزیدگان جشنواره «بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی»

 

ضمن تشکر از کلیه شرکت کنندگان محترم

جشنواره « بازآفرینی محتوای دینی در فضای مجازی » با حدود 700 ثبت نام از طریق فرم ثبت آثار، در قالب های مختلف برگزار شد.  آثار  ارسال شده طی چند مرحله داوری  و در نهایت 6 نفر به عنوان برگزیده این فراخوان معرفی شدند. 

  رشته وبلاگ
                    نفر اول: خانم فاطمه ترکاشوند
                    نفر دوم: خانم زهره جمالی زواره
                    نفر سوم: ——————–

   کوثرنت
                    نفر اول: —————–
                    نفر دوم: خانم احسانه دهقانی
                    نفر سوم: —————-

    کوتاه نوشت
                   نفر اول: خانم مریم خداویردی فرد
                   نفر دوم: خانم مهشید دیانت خواه
                   نفر سوم: ——————–

     شبکه اجتماعی
                   نفر اول: خانم اکرم السادات موسوی
                   نفر دوم: —————–
                   نفرسوم: —————–

 

اشتراک گذاری این مطلب!

free b2evolution skin

6 نظر

آراي كاربران براي اين مطلب
5 ستاره:
 
(1)
4 ستاره:
 
(1)
3 ستاره:
 
(0)
2 ستاره:
 
(1)
1 ستاره:
 
(0)
3 رأی
ميانگين آراي اين مطلب:
3.7 stars
(3.7)
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

سلام و احترام
کارری احمدی
ظاهرا آثار شرکت کنندگان در حد کسب حداقل امتیاز برای این دو رتبه نبوده است.
موفق باشید.

1396/07/04 @ 14:09
نظر از: معصومه ورمزیار [عضو] 
2 stars

سلام علیکم
لینک های برگزیدگان را دراختیار عموم قرار دهید.
چطور اثر این عزیزان درج نشده تا حداقل برای الگوگیری مورد استفاده ی دیگران قرار گیرد؟!!!…

1396/07/03 @ 22:04
نظر از: احمدي [عضو] 

سلام، خداقوت
عذرمیخوام بخش کوثرنت چرا اول و سوم نداره؟

1396/07/03 @ 15:05
نظر از: انتظاری [عضو] 
5 stars

سلام
چقدر بامزه(جای خالی هم گذاشتند)
خانم اشرفی فکر کنم از آن گزینه های جاهای خالی را پر کنید باشد

1396/07/03 @ 11:37
نظر از: مدیریت استان مازندارن [عضو] 
4 stars

با سلام و تشکر بابت زحمات دوستان
اگر امکان دارد مطالب ارسالی دوستان در جایی ثبت شود تا بتدانیم مطالب این دوستان را مطالعه نمائیم.

1396/07/02 @ 08:00
نظر از: مدرسه امام جعفر صادق (ع) شاهرود [عضو] 

با سلام
چرا این مدلی؟! نفر اول و سوم نداره، دوم داره! جالبه!
موفق و سربلند باشند.

1396/07/01 @ 23:32


فرم در حال بارگذاری ...

4
شهریور

آمار و برگزیدگان فراخوان «نامه ای به دخترم»

ضمن تبریک و تشکر از تلاش همه شرکت کنندگان عزیز آمار و برگزیدگان فراخوان «نامه ای به دخترم»  در بخش کوثر بلاگ به شرح ذیل اعلام می گردد.

هدایای این عزیزان إن شاالله در دومین همایش فعالان فضای مجازی که اواخر شهریورماه برگزار خواهد شد، اهدا می شود.

...

ردیف شرکت کننده تعداد مطلب عنوان مطلب  نتیجه
1 رقیه انتظاری مرکید 1 دخترانه -
2 نرجس خاتون محمدی 5 نامه ای به دخترانم  -
3  مریم السادات موسوی بلتیجه 2 دخترم با تو سخن می گویم  -
 4  مریم خداوردی فرد 1 برای دختر نداشته ام  -
5  محبوبه عبدی متین 1 عاشقانه ای برای دخترم  برگزیده
6 ریحانه سلیمانی 1 مادرانه ای برای دخترم -
7  مرجان شریفی  2 نامه ای به دخترم  -
8 خدیجه هوشمند نژاد 1 برای دخترم فاطمه  برگزیده
9 زهرا کار خیران 1 فرشته مادر  -
10 فاطمه مومنی 1 روزهای صورتی  -
11  الهه نوبخت  1  نامه ای به دخترم  -
 12  لیلا عبدیانی  1  نامه ای به دخترم زهرا  -
13  فاطمه نجفی  1  یادگار مادر  -
14  سلیمه بهمنی  1 نامه ای به دختر گلم نازنین خانم  -
15 سارا تولائی 1 نامه ای به دخترم  -
16 نجمه رضوی کوشکی 1 دخترانگی کن…  برگزیده
17 زهرا سادات احمدی 1 ضلع سوم: هدیه روز دختر  -
18 طاهره رفیعی 1 دخترم روزت مبارک  
19 طاهره میرزایی 1 سلام فرشته زیبای خدا  -
20 سمیه نکوئیان 1 نامه ای به دخترم  -
21  راضیه علی پوری  1 نامه ای به دخترم  -
22 شهره محمدی هویه 1 به نام خالق عشق مادری  -
23 فاطمه رشکوییه جدیدی 1 نامه ای به دخترم  برگزیده
24 زهرا خیر اله پور حاجی 1 نامه ای به دخترم  -
25 عصمت فتاحی  1 مصحفی از طرف مادر  -
 26  زکیه مصباحی کوزه کنان  1 نامه ای به دخترم  -
27 مریم رشیدی 1 نامه ای به دخترم  -
28  مرضیه یادگاری  2 نامه ای به دخترم عزیزی که ندارمش  -
29 سیده مهتا میر احمدی 3 نامه ای به دخترم  

 

اشتراک گذاری این مطلب!

free b2evolution skin

19 نظر

آراي كاربران براي اين مطلب
5 ستاره:
 
(5)
4 ستاره:
 
(1)
3 ستاره:
 
(0)
2 ستاره:
 
(0)
1 ستاره:
 
(0)
6 رأی
ميانگين آراي اين مطلب:
4.8 stars
(4.8)
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

سلام و احترام
ضمن تشکر از حضور و تلاش شما
در اطلاعیه نحوه شرکت از ابتدا توضیح و بیان شده بود ارسال لینک مطلب
. از طرفی بارها بیان شده است هشتگ در وبلاگ نویسی کاربردی ندارد و کلیدواژه ها جایگزین کاربرد آن است. اگر شما مطلب خود را در شبکه با هشتگ معرفی شده درج فرموده باشید قطعا توسط مسئولین مربوطه بررسی شده است. این که ما موظف باشیم در هر فراخوان به همه وبلاگ ها سر بزنیم و یا در سامانه کلیدواژه های احتمالی را سرچ کنیم و تمام نتایج را بررسی و به مطلب کاربر برسیم زمان زیادی نیاز دارد و مقدور نیست.
متشکریم.

1396/06/11 @ 11:07
نظر از: یاس [عضو] 

سلام
منم نوشته بودم
فکر کردم فقط گذاشتن هشتگ کفایت کنه
فقطم داخل کوثر نت و بخش نامه ای به دخترم گذاشتیم
کاش حداقل تو لیست اسامی بودیم

1396/06/10 @ 00:21
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

با سلام و احترام
انتقاد شما به جا و قابل احترام است ولی ما هم محدودیت هایی داریم.
این کار ان شاء الله در هفته آینده به قید حیات انجام خواهد شد.
متشکریم.

1396/06/08 @ 00:08
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

سلام و احترام
بله. ما فقط 28 لینک دریافت کرده ایم. طبق قوانین اطلاعیه قرار بر درج مطلب در وبلاگ و ارسال لینک بوده است. متاسفانه لینکی از شما دریافت نشده است. ولی با توجه به ثبت اعلام آمادگی برای شرکت در مسابقه و تشکر از تلاش شما در سامانه، لینک مطلب بازیابی و در جدول درج شد.
موفق باشید.

1396/06/08 @ 00:06
نظر از: سیده مهتا میراحمدی [عضو] 

منظورتون از 28 نفر شرکت کننده یعنی فقط 28 نفر شرکت کردند ؟؟؟ من هم در وبلاگم گذاشتم این نامه رو پس چرا من نیست اسمم

1396/06/07 @ 20:20
نظر از: حوزه علمیه الزهرا(س) گلدشت [عضو] 

سلام و خداقوت
اول یه گلایه
شما بزرگواران که تلاش می نمایید که وبلاگ نویسی رونق پیدا کنه پس شایسته بود که تعداد برگزیدگان وبلاگی بیشتر از شبکه ای باشه؟
و دوم یک پیشنهاد
کاش به اختصار تحت یک نظر برای مطلب یا پیام شخصی نقطه ضعف مطلبون یا علت عدم برگزیده شدن ،بیان می نمودید تا در فراخوان های بعدی بتوانیم بهتر عمل کنیم.

1396/06/07 @ 15:14
نظر از: انتظاری [عضو] 
5 stars

سلام
به همه دوستان عزیز برگزیده تبریک میگم :) :) :)

1396/06/07 @ 12:15
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

با سلام و احترام
ضمن تشکر از توجه شما
خیر. ملاک های اعلام شده در اطلاعیه و کیفیت محتوا، فرمت محتوا، بازتاب مطلب و…
اگر انتقادی داریدبفرمایید بررسی خواهد شد.
متشکریم.

1396/06/07 @ 09:44
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

با سلام و احترام
28 نفر جدول شرکت کنندگان هستند و 4 نفر که در ستون توضیحات برگزیده اعلام شده اند برگزیدگان. البته حقیقتا از نظر ما همه برگزیده و از خداوند منان برای همه عزیزان به دلیل حمایت از طرح های فرهنگی در فضای مجازی سعادت دنیا و آخرت را برای آنها مسئلت داریم.
موفق باشید.

1396/06/07 @ 09:39
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

سلام و احترام
ضمن تشکر از توجه شما. این فراخوان با شبکه کوثر نت مشترک برگزار شده و با توجه به تعداد شرکت کنندگان، بقیه برگزیدگان ازشرکت کنندگان شبکه ای معرفی خواهند شد.
موفق باشید.

1396/06/07 @ 09:36
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

سلام و احترام
ضمن تشکر از توجه شما. تعداد برگزیدگان غالبا متناسب با تعداد شرکت کنندگان است. :) کل شرکت کنندگان سامانه ای 28 نفر هستند. البته فراخوان برگزیدگانی از شرکت کنندگان شبکه ای هم خواهد داشت.
موفق باشید.

1396/06/07 @ 09:33
نظر از: مرکز تخصصی تفسیر شاهین شهر [عضو] 
5 stars

تبریک به تمامی دوستان که با نوشته های ارزنده ی خود نشان دادند که مادران نمونه ی ایران زمینند.

1396/06/06 @ 17:34
نظر از: رضوی [عضو] 
5 stars

متشکرم . با سپاس فراوان
کاش این بار بانو بطلبد پابوسش شوم.

1396/06/06 @ 13:03
نظر از: مدیریت استان مازندارن [عضو] 
4 stars

با سلام
با آرزوی توفیق برای همه دوستان. اکثر متنهای دوستان را در این موضوع خوانده بودم. شیوا و روان بود.

1396/06/06 @ 08:21
نظر از: دیده بان [عضو] 

سلام
خداقوت
ضمن تشکرازشما بزرگواران باتوجه به ااعلام فراخوان ، 10نفربرگزیده بودندآیابرگزیده ها4نفرهستند؟

1396/06/05 @ 10:53
نظر از: ميرزايي [عضو] 

باسلام وخداقوت خدمت تمامی شما وعرض تبریک خدمت برگزیدگان
برگزیدگان 4نفرهستندیاتمام این 28نفر؟؟متشکرم

1396/06/05 @ 08:34
نظر از: مدرسه امام جعفر صادق (ع) شاهرود [عضو] 
5 stars

سلام
تبریک دوستان، مادران بالقوه و بالفعل.
امید که رویاهایتان محقق شود و دخترانی زینبی و فاطمی چون خودتان به پیشگاه امام زمان عج تقدیم نمائید.

1396/06/05 @ 01:50
نظر از: سیده مهتا میراحمدی [عضو] 

معیار انتخاب این نوشته ها چی بوده ؟؟ تعداد احسنت و نظر؟؟؟

1396/06/04 @ 20:25
نظر از: حوزه علمیه الزهرا(س) گلدشت [عضو] 
5 stars

تبریک به عزیران برگزیده
فقط چرا اینقدر کم تعداد برگزیده؟؟؟؟؟؟؟

1396/06/04 @ 13:30


فرم در حال بارگذاری ...

5
مرداد

برگزیدگان طرح «راه امین»

با سلام خدمت همه کاربران ارجمند

میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه علیها سلام و روز ملی دختر مبارک باد

ضمن عرض تبریک به همه کاربرانی که با شرکت در طرح «راه امین، سی شب سی آیه» ضمن ایجاد جریانی قرآنی و ارزشمند در فضای مجازی و بهره مندی خود از آیات الهی، سایرین را هم از این توفیق الهی بی بهره نگذاشته و با درج محتوای خود در فضای مجازی قدمی در مسیر نشر معارف قرآنی برداشتند، پس از  ارائه آمار،  نتایج و برگزیدگان و چند نکته تقدیم می گردد.  امید است که خداوند همه ما را از نظر لطف خود بهره مند سازد.

 

  • هر چند برخی کاربران مشارکت بیشتری داشتند، اما برخی نظرات ارسال شده مطابق قوانین نبود که باعث شد روند داوری باکندی انجام شود.
  • به دلیل اهمیت نوع کار و محتوای قرآنی، سطح مشارکت، ملاک موثرتری در داوری بوده است. هر چند کیفیت کار از نظر دور نمانده است.
  • إن شاالله کاربران محترم در بحث قرآنی قویتر و فعالتر باشند و محتوای خود را با ظرافت و خلاقیت بیشتری ارائه دهند.
  • تمامی شرکت کنندگان پیروز میدانِ رقابتی؛ قرآنی در فضای مجازی هستند و از خداوند منان اجر عظیم برای ایشان مسئلت داریم.

 

 

ردیف برگزیده نام وبلاگ هدیه
1 ریحانه سلیمانی مرکز تخصصی اتفسیر شاهین شهر تقدیر در همایش
2 پریسا عسکری جبار آبادی   سروش ایزد تقدیر در همایش
3 زهرا عزیزپوران نرجس خاتون شاهین شهر تقدیر در همایش
4 نرجس خاتون محمدی دجال ستیزان تقدیر در همایش
5  فاطمه عزیزی مدرسه علمیه فاطمه زهرا س سقز تقدیر در همایش
6  شادی حسنی طاها تقدیر در همایش
7  سلیمه بهمنی ترنم تقدیر در همایش
 8  عاطفه اسلامی رنگ خدا تقدیر در همایش
 9  سارا تولائی باغ کاغذی تقدیر در همایش
 10  لیلا نوری بازیگران حقیقی تقدیر در همایش
 11   طاهره میرزایی خدا حافظ رفیق تقدیر در همایش
12 شهره محمدی هویه  احسنو الحسنی دعوت به همایش فعالان
13 زکیه مصباحی کوزه کنان تسنیمی از جنت یار دعوت به همایش فعالان
14 فاطمه محترم گورچین قلعه الزهرا س ارومیه دعوت به همایش فعالان
15 بنت الهدی اشرفی امام جعفر صادق ع شاهرود دعوت به همایش فعالان
16 سیده مهتا میر احمدی شبهه شناسی دعوت به همایش فعالان
17 زهرا کرمی فراهانی تالارهای گفتگوی من دعوت به همایش فعالان
اشتراک گذاری این مطلب!

free b2evolution skin

10 نظر

آراي كاربران براي اين مطلب
5 ستاره:
 
(4)
4 ستاره:
 
(0)
3 ستاره:
 
(0)
2 ستاره:
 
(0)
1 ستاره:
 
(0)
4 رأی
ميانگين آراي اين مطلب:
5.0 stars
(5.0)
نظر از: حکیمه جهان بخشی [عضو] 
5 stars

سلام علیکم
بسمه تعالی
با عرض تشکر و خداقوت به طراحان و برگزارکنندگان طرح.
و با تبریک به خواهران کوشا ودقیق و با آرزوی توفیقات روز افزون
واقعا خواهران بزرگوار برگزیده هستند
التماس دعا
ایدکم الله جمیعا فی صراط الله المستقیم
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

1396/05/13 @ 18:37
نظر از: ميرزايي [عضو] 

عرض سلام وخداقوت
متشکرازشما بزرگواران

1396/05/11 @ 13:16
نظر از: پشتیبانی کوثر بلاگ [عضو] 

سلام و احترام
همایش قم برگزار می شود. سایر جزئیات اطلاع رسانی خواهد شد.
موفق باشید.

1396/05/11 @ 11:48
نظر از: یادگاری [عضو] 

با سلام. من هم به نوبه خودم به همه دوستان عزيز و بزرگوار موفقيتشون رو تبريك ميگم.تندرست و عاقبت بخير باشيد

1396/05/08 @ 17:33
نظر از: مرکز تخصصی تفسیر شاهین شهر [عضو] 
5 stars

سپاس از ایده نویی که در این فراخوان به کار گرفته شد.

1396/05/08 @ 09:14
نظر از: انتظاری [عضو] 
5 stars

با عزض و سلام و خسته نباشید
تبریک میگم به همه برگزیدگان

1396/05/05 @ 15:27
نظر از: مدرسه امام جعفر صادق (ع) شاهرود [عضو] 
5 stars

با عرض سلام و احترام
سپاس فراوان بابت بررسی و گزینش.
إن شاالله

1396/05/05 @ 14:02
نظر از: نشریه الکترونیکی آیـت [عضو] 

سلام با تشکر حالا این همایش کی وکجاست؟

1396/05/05 @ 12:54

سلام خیلی ممنون از تلاش دوستان خوشحال شدم که منم جزو برگزیدگان هستم خداقوت به تمام مسئولان

1396/05/05 @ 10:59
نظر از: حوزه علمیه الزهرا(س) گلدشت [عضو] 

با سلام و خداقوت به دوستان
خوشحالم از اینکه عزیزان ثمره تلاش خود را دیدند

1396/05/05 @ 10:01


فرم در حال بارگذاری ...

 
فراخوان یاوران حسینی