21
اردیبهشت

کمپین حمایت از تولید ملی

حمایت از تولید ملی مخصوص یک سال نیست بلکه این موضوع باید بصورت جدی و محوری دنبال شود.  باید این فرهنگ در میان مردم فراگیر شود که انتخاب یک کالا با نشان داخلی و یا با نشان خارجی می تواند یک کارگر ایرانی را برخوردار و یا محروم کند. درخواست من از همه ملت… بیشتر »

free b2evolution skin
12
شهریور

کمپین خانواده آسمانی

نخستین روز از آخرین ماه سال قمری، سالروز پیوندی آسمانی است که دیگر هیچ گاه مانند آن در تاریخ تکرار نشد. علی علیه السلام ، پیشوای پارسایان با فاطمه علیهاالسلام ، برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خدا، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت. برکت… بیشتر »

free b2evolution skin
25
مرداد

کمپین رهروان بانوی کرامت

حضرت معصومه (س) در خانداني كه سرچشمه علم و تقوا و فضايل اخلاقي بود، پرورش يافت. پس از آنكه پدر بزرگوار آن بانوي گرامي به شهادت رسيد، فرزند ارجمند آن امام، یعنی حضرت رضا (ع) عهده دار امر تعليم و تربيت خواهران و برادران خود شد و مخارج آنان را نيز بر عهده… بیشتر »

free b2evolution skin
8
مرداد

کمپین شاگردان مکتب امام جعفر صادق علیه‌ السلام

امام صادق علیه‌السلام، با استفاده از درگیری بنی‌ امیه و بنی‌ عباس و مشغولیت آنان به مسایل خود و طبق اوضاع زمان، فرصتی یافتند تا نهضت علمی‌‌ و مذهبی خود را گسترش داده و معارف اسلامی را نشر دهند. ایشان مدینه را حوزه درس خود قرار دادند که در آن هزاران… بیشتر »

free b2evolution skin